Veliko pred tragično smrtjo kanuista na Savi Bohinjki, sta vodstvo in čuvajska služba RD Bled, pristojne državne službe opozarjali na nevarnost poškodovane brvi na reki za vse rekreativne uporabnike, ne le za svoje ribiče in ribiške goste. Na žalost je praksa še enkrat pokazala, da na številne prijave nas ribičev, državni uslužbenci reagirajo prepočasi ali pa sploh ne. Do kdaj bo še tako?
Prispevek si lahko ogledate na spodnji povezavi