Feb 1, 2021

Tekmovalni koledar za l. 2021 in registracija tekmovalcev

Spoštovana vodstva RD,

upravni odbor RZS je na svoji 26. korespondenčni seji potrdil predlog tekmovalnega koledarja za letošnje tekmovalno leto. Glede na hitro spremenljive okoliščine zaradi pandemije COVID-19 si RZS pridržuje pravico do možnih sprememb, o katerih boste RD izvajalke in tekmovalci obveščeni prek e-pošte in spletne strani RZS. Hkrati je UO RZS, prav tako zaradi COVID-19 in nezmožnosti izvajanja ribiških izpitov kot pogoja za registracijo tekmovalcev, sprejel sklep, po katerem se letos izjemoma dovoli registracija tekmovalcev z možnostjo opravljanja obveznega pogoja - ribiški izpit - do konca letošnjega leta. Termin postopka registracije tekmovalcev vseh kategorij v RD, se tako podaljša do vključno 15. 2. 2021.

Lep pozdrav in dober prijem.

Bojan JAVORNIK                            dr. Miroslav ŽABERL,
Predsednik TK RZS                        predsednik Ribiške zveze Slovenije

Tekmovalni koledar 2021 (povezava tukaj)