Nov 11, 2019

ZBIRANJE KANDIDATUR - TEKME ZA DRŽAVNO PRVENSTVO 2019

Spoštovana vodstva RD,

Na podlagi sklepa tekmovalne komisije RZS vas pozivamo, da prijavite kandidature za izvedbo tekme za DRŽAVNO PRIVENSTVO SLOVENIJE ali za POKALNO PRVENSTVO SLOVENIJE vseh kategorij v disciplinah obeh športnih panog.

- ribištvo – sladkovodni športni ribolov ('ribištvo –SŠR') ali

- 'ribištvo- kasting'

Prosimo vas da vaše ponudbe pošljete z izpolnjenimi obrazci (glej prilogo), do vključno 6. decembra 2019 na e-naslov info.rzs@ribiska-zveza.si. Vodje tekem opozarjamo na pravočasno posredovanje končnih rezultatov delegatom tekem.

Upamo, da se boste odzvali v čim večjem številu, kajti le z vašo pomočjo, bo kvaliteta tekem državnega prvenstva lahko še naprej rasla. Obenem pa se zahvaljujemo vsem tistim ribiškim družinam, ki so v letošnji tekmovalni sezoni nase prevzele odgovornost organizacije tekem, za njihovo kvalitetno realizacijo.

Lep pozdrav in DOBER PRIJEM!

- ponudbe za tekme v disciplini LRP in LRPI

- ponudbe za tekme v disciplini LKO

- ponube za tekme v disciplini LRM

- ponudbe za dekme v disciplini kasting