Sep 11, 2018

Izjemen uspeh slovesnke kastinške reprezentance

Na svetovnem članskem prvenstvu v kastingu v kraju Ronneby na Švedskem je slovenska kastinška reprezentanca dosegla izjemen, doslej svoj največji uspeh. reprezentanti so osvojili ka tri medalje in sicer:

Dušan Stevanovič - ena zlata (disciplina - obtežilnik daljava enoročno)  in ena bronasta (disciplina multi daljava dvoročno)

Tim Vertačnik - srebrna medalja (disciplina - muha cilj)

Ne gre spregledati dejstva da so se naši reprezentanti uvrstili v kar šest finalnih tekem ; Stevanvič -3 finalni nastopi, Vertačnik - dva nastopa in naša tekmovalka Tjaša Flajs prav tako v finale discipline muha - daljava enoročno, kjer je osvojila odlično šesto mesto.

Vsem dobitnikom priznanj in celotni kastinški ekipi izrekamo čestitke ob tem uspehu, slike s tekmovanj pa si lahko ogledate na Facebook strani RZS https://www.facebook.com/ribiskazvezaslovenije/

Objavil: mag. Igor Miličić, sekretar, strokovna služba RZS